1.4 CVVT 73 kW

Vzorová cena operatívneho lízingu

Konečnú cenu vám radi spočítame na základe vašich požiadaviek a úprav.

Splátka obsahuje:

 • leasingovú splátku
 • zákonné poistenie
 • havarijné poistenie so spoluúčasťou 10 %
 • cestnú daň
 • koncesionársky poplatok za rádio
 • poplatok za registráciu vozidla

Splátka neobsahuje:

 • náklady na servis na dobu prenájmu
 • výmenu letných a zimných pneu
 • monitoring firemného vozidla
 • tankovaciu kartu
 • nadštandardnú asistenciu

Pri výbere auta si môžete vybrať služby navyše, ktoré chcete využívať.

Kia Cee'd Zlatá Edícia

1.4 CVVT 73 kW

Opis vozidla

farba Cassa White, palivo benzín, predný pohon, prevodovka manuál 6 stupňov

Napíšte nám a jazdite už čoskoro v novom vozidle Kia Cee'd

Najčastejšie otázky

Schválenie obchodného prípadu trvá maximálne dva pracovné dni od obdržania všetkých podkladov. Pokiaľ si vyžiadame ďalšie doklady (napríklad bankové výpisy), lehota začína plynúť znova.

Najpredávanejšie vozidlá pre vás máme skladom po celej SR, nie sme preto obmedzení regiónom. Sklad navyše neustále dopĺňame a navyšujeme.

Konkrétne kroky nájdete v jednoduchom návode Ako to funguje.

Každá kalkulácia, ktorú dostanete, obsahuje tarifu za prekročené kilometre. Pri prekročení limitu je vám účtovaný doplatok za prekročenie kilometrov práve podľa tejto tarify. Spravidla je to 0,04 € - 0,08 € v závislosti od typu vozidla a dĺžke trvania zmluvy.

Ak sa naopak stane, že stanovené kilometre nevyužijete, vrátime vám peniaze tarifou za nevyužité kilometre. Neplatíte teda žiadnu pokutu, naopak, peniaze vám vrátime.

Nie ste pre nás iba mená v tabuľke, ku každému z vás pristupujeme individuálne a ľudsky.

Pri 0% akontácii je potrebné doložiť aspoň dve posledné daňové priznania. Ak firma existuje kratšiu dobu, musí doložiť daňové priznanie za jeden rok a predbežnú účtovnú uzávierku z aktuálneho účtovného obdobia.

V závislosti na rizikovosti prípadu a bonite klienta môžeme požadovať akontáciu v rozmedzí 10 až 30 % z hodnoty vozidla. Tieto percentá sú pre každého individuálne.

Všetky vzorové kalkulácie obsahujú havarijné poistenie so spoluúčasťou 10 %. Na vaše želanie ale môžeme túto sadzbu znížiť.

Základný variant kalkulácie neobsahuje servis a pneuservis. Každú z týchto služieb vám môžeme do splátky zahrnúť, pričom cena závisí od ročného nájazdu kilometrov.

Vozidlo si môžete nakonfigurovať podľa svojich predstáv a potrieb, vrátane voľby farby. Na našich stránkach nájdete iba vzorové zostavy, ktoré sú cenovo najvýhodnejšie pre operatívny lízing. Chcete iný motor, príplatkovú výbavu, ťažné zariadenie alebo iné príslušenstvo? Stačí si vybrať.

Áno, môžete. Tri mesiace pred koncom lízingovej zmluvy dostanete list s otázkou, či chcete zaslať ponuku na odkúpenie vozidla, predĺžiť zmluvu, alebo vozidlo len vrátiť. Stačí si teda v odpovedi požiadať o výpočet zostatkovej ceny a my vám ju pošleme.